ZUCCİ

Grid View:

2 Kişilik Mavi Kahve Fincan Takımı

(0)

2 Kişilik Mavi Kahve Fincan Takımı; 4 parçadan oluşan mavi beyaz zigzag çizgili kalpli kahve fincan takımı...

Out Of Stock

2 Kişilik Pembe Kahve Fincan Takımı

(0)

2 Kişilik Pembe Kahve Fincan Takımı; 4 parçadan oluşan pembe beyaz düz çizgili kalpli kahve fincan takımı;..

Out Of Stock

2 Kişilik Pembe Kahve Fincan Takımı

(0)

2 Kişilik Pembe Kahve Fincan Takımı; 4 parçadan oluşan pembe beyaz düz çizgili kalpli kahve fincan takımı;..

Out Of Stock

2 Kişilik Pembe Kahve Fincan Takımı

(0)

2 Kişilik Pembe Kahve Fincan Takımı; 4 parçadan oluşan pembe beyaz düz çizgili kalpli kahve fincan takımı;..

Alaçatı Kare Tepsi - Kırmızı Premium

(0)

Alaçatı Kare Tepsi - Kırmızı Premium; Çok beğenilen Alaçatı kırmızı kare tepsinin yenilenmiş serisidir; Bu üründe tepsi de desende kırmızı renktedir; Kırmızı renkli premium kare Alaçatı tepsi Kavsan / Zucci üretimidir; Tepsi ölçüleri: 33cm x 33cm; Ürünlerimiz BPA / BSA içermez; 1. Kalite plastikten üretilmiştir; Gıda ile ..

Alaçatı Kare Tepsi - Mavi Premium

(0)

Alaçatı Kare Tepsi - Mavi Premium;Çok beğenilen Alaçatı mavi kare tepsinin yenilenmiş serisidir;Bu üründe tepsi de desende mavi renktedir;Mavi renkli premium kare Alaçatı tepsi Kavsan / Zucci üretimidir;Tepsi ölçüleri: 33cm x 33cm;Ürünlerimiz BPA / BSA içermez;1. Kalite plastikten üretilmiştir;Gıda ile temasa uygundur...

Alaçatı Kare Tepsi- Sarı Premium

(0)

Alaçatı Kare Tepsi - Sarı Premium;Çok beğenilen Sarı kırmızı kare tepsinin yenilenmiş serisidir;Bu üründe tepsi de desende sarı renktedir;Sarı renkli premium kare Alaçatı tepsi Kavsan / Zucci üretimidir;Tepsi ölçüleri: 33cm x 33cm;Ürünlerimiz BPA / BSA içermez;1. Kalite plastikten üretilmiştir;Gıda ile temasa uygundur...

Alaçatı Kare Tepsi- Turkuaz Premium

(0)

Alaçatı Kare Tepsi - Turkuaz Premium;Çok beğenilen Alaçatı Turkuaz kare tepsinin yenilenmiş serisidir;Bu üründe tepsi de desende Turkuaz renktedir;Turkuaz renkli premium kare Alaçatı tepsi Kavsan / Zucci üretimidir;Tepsi ölçüleri: 33cm x 33cm;Ürünlerimiz BPA / BSA içermez;1. Kalite plastikten üretilmiştir;Gıda ile temasa uy..

Bamboo Stand Coffee Cup Set - 5 Eyes

(0)

Hanging Coffee Cup Set with Bamboo Stand - 5 Eyes;Product Dimensions: 22.5 cm x 16.5 cm;It is a coffee cup set that brings together the perfect harmony of bamboo and porcelain;Porcelain coffee cups are resistant to water and scratches;The cups are high quality porcelain;The coasters and stand are made of bamboo;It is a set of 6 cups;It is designed ..

Out Of Stock

Bambu Standlı Askılı Kahve Fincan Takımı - Çark

(0)

Bambu Standlı Askılı Kahve Fincan Takımı - Çark; Ürün Ebatları :22,5 cm x 16,5 cm; Bambu ve porselenin müthiş uyumunu bir araya getiren kahve fincan takımıdır;Porselen kahve fincanları suya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır;Fincanlar yüksek kalite porselendir;Fincan altlıkları ve standı bambudan imal edilmiştir;6 adet fincandan oluşan bir takımdı..

Benekli Büyük Kaymaz Kaydırmaz Tepsi

(0)

Orijinal Zucci Kaymaz Kaydırmaz Tepsi;Çift Renkli Kaydırmaz Büyük Tepsi;Ürünün Boyutları: Uzunluk: 44 Cm x Genişlik: 32 Cm;Tepsi rengi Siyah. Kaydırmaz Silikon rengi ise Gri'dir;Benzer fakat Kavsan/Zucci üretimi olmayan sahte ürünler ile karıştırmayınız.Sert Plastik ve Silikon Kaydırmazdan Üretilmiştir;Bu tepsi BPA içermemektedir;Gıda temasına uygu..

Beyaz Yaldızlı Lüx Oval Büyük Tepsi

(0)

Beyaz Yaldızlı Lüx Oval Büyük Tepsi; Tepsi Ölçüleri : 26cm x 38cm; Ürün orjinal kutusunda gönderilmektedir; Tepsi, Kavsan / Zucci tarafından 1. kalite plastikten üretilmiştir; BPA içermez; Gıda ile teması uygundur.    ..

Blue Coffee Cup Set for 2 Persons

(0)

Blue Coffee Cup Set for 2 Persons;Blue and white zigzag striped heart coffee cup set consisting of 4 pieces;..

Büyük Kahvaltı Tepsisi 50x38cm

(0)

Çiçek Desenli Büyük Boy Kahvaltı Tepsisi; Tepsi Ölçüleri : 50cm x 38cm; Tepsi, Kavsan / Zucci tarafından 1. kalite plastikten üretilmiştir; BPA içermez; Gıda ile teması uygundur...

Büyük Kahvaltı Tepsisi 50x38cm

(0)

Fincan Desenli Büyük Boy Kahvaltı Tepsisi; Tepsi Ölçüleri : 50cm x 38cm; Tepsi, Kavsan / Zucci tarafından 1. kalite plastikten üretilmiştir; BPA içermez; Gıda ile teması uygundur...

Showing 1 to 15 of 43 (3 Pages)